Logo J-GUAR
Bugün için Akıllı Çözüm,Gelecek için Güvenli Yatırım...


j-guar, ölçeklenebilir ve açık çözümler arayan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapsamlı bir yeni nesil iş yönetimi çözümüdür. İşletmenizin, değer zincirinin her adımında etkin ve verimli iş süreçleri geliştirmesine yardımcı olur.
Logo Tiger3 Enterprise
Bilenlerin tercihi Tiger Enterprise, satın alma, üretim ve dağıtım özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi süreçlerini detaylı takip eden ve sonuçlarını analiz eden orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş bir ERP yazılımır.

Tiger Enterprise ile Rekabette Hep Bir Adım Öndesiniz...
Logo Tiger3
ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlayan Tiger Plus, zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren işletmelere çözüm sunmaktadır.
Logo GO3
Farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten, ‘kullanımı en kolay’ iş yazılımıdır.

GO3 , pratik kullanımı, uyumlu yapısı ve kapsamlı fonksiyonları ile dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.
E-Fatura
E-Fatura nedir? Uygulama detayları nelerdir?
E-Defter
E-Defter nedir? Uygulama detayları nelerdir?
E-Arşiv
E-Arşiv nedir? Uygulama detayları nelerdir?
LOGO CRM
CRM, şirketlerin aday müşteri ve mevcut müşteri verilerini doğru ve hedefli bir
biçimde yönetmesini sağlayan ve ayrıca müşteriler ile kurulan ve kurulacak olan
teması kolaylaştıran bir sistemdir.
Logo Tiger HR
Tiger HR, web tabanlı modüler yapısı ve sunduğu güçlü entegrasyon seçenekleri ile tüm İK süreçlerinizin verimini artıyor.
Logo Mind INSIGHT
Esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı veri analizi imkanı sunan Logo Mind Insight, hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekilllerde görüntülenmesini sağlar.

Powered by WHMCompleteSolution